Hlavní přednosti

Společnost High5 z Velké Británie patří mezi nejvýznamnější světové producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl.

  • Výrobky High5 patří mezi špičku v oblasti sportovní výživy a jsou sportovci oceňovány v mnoha průzkumech a soutěžích.
  • Produkty High5 umožňují závodit lépe, déle a rychleji a zároveň napomohou správné a účinné regeneraci po výkonu. Stručně řečeno, sportovní výživa od High5 zajistí, že budete moci podat svůj nejlepší možný výkon a prožít tak sportovní zážitek naplno.
  • Energetické gely, nápoje a tyčinky High5 jsou vyráběny na základě mnohaletých osobních zkušeností a posledních vědeckých výzkumu z oblasti sportovních výkonů. Svojí chutí, balením a složením proto nejlépe vyhovují potřebám výkonnostních a vrcholových sportovců.
  • Do našeho portfolia promítame bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci. Jsme také oficiálním sponzorem mnoho sportovců a sdružení z cyklistického, běžeckého a triatlonového odvětví.

  Osobní zkušenost

High5 je společnost, kterou založili sami sportovci, kteří soutěžili na mnoha světových sportovních akcí a mají dlouholeté závodní zkušenosti. Víme tedy z vlastních zkušeností, jak důležitá je správná výživa a co je zapotřebí, k zvýšení sportovního výkonu.

  Výzkum a vývoj

Udržujeme úzké vztahy s předními univerzitními výzkumníky.Neustále posouváme hranice a hledáme nové způsoby, které Vám pomohou závodit rychleji a posunout se ve výkonnosti dále.

  • byli jsme 1. v EU, kdo zavedl doplňky na bázi 4:1 sacharidů/bílkovin,
  • máme celou řadu prvenství v použití 2:1 energetických nápojů,
  • byli jsem 1. v EU při použití skutečné ovocné šťávy pro lehčí a více osvěžující energetické gely.

Jsme hrdi na to, že téměř již 20 let vyrábíme jedny z nejlepších doplňků sportovní výživy a pomáháme tím sportovcům dosáhnout svých cílů.

  Ocenění

Naše produkty se pravidelně objevují na předních příčkách soutěží a hodnocení odborníků i samotných úživatelů.

  Přírodní produkty

Všechny gely, nápoje a tyčinky od společnosti High5 nesou označení NATURAL – bez umělých příchutí a barviv.